Itálie, Golfová dovolená

Itálii si všichni spojujeme s mořem, památkami a vynikající italskou kuchyní. Avšak i hráči golfu si v Itálii přijdou na své. Golfovou dovolenou můžete strávit na více než 300 hřištích, které se nacházejí po celém poloostrově od Valle d´Aosta, přes Emilia Romagna či Lazio až po Sicílii, Sardinii a další italské ostrovy.

Golf v Itálii tak můžete hrát v těsném sousedství starobylých památek, rušných turistických letovisek na pobřeží moře, uprostřed přírody v horách, či na břehu velkých známých jezer, například Lago di Como či Lago di Garda. Jistě nebudete zklamáni, každé místo ve Vás zanechá během golfové dovolené nezapomenutelné zážitky.

Golf v Itálii přímo vybízí ke spojení s relaxací na pláži, kde se zabaví i Vaši partneři či děti, a po dohrání golfového turnaje můžete společně obdivovat místní památky a ochutnávat vynikající kuchyni. Výhodou země je mírné klima, které umožňuje hrát golf v Itálii po celý rok. Pokud se nechcete vydat do vzdálenějších zemí a dáváte přednost golfové dovolené se snadnou dostupností, je Itálie vynikající volbou.