Mauricius, Golfová dovolená

Chcete-li spojit golfovou dovolenou s exotikou, musíte se vypravit zahrát si golf na Mauricius. Díky dlouholeté nadvládě Britů se golf na Mauriciu hraje již od roku 1844 a naleznete zde desítku prvotřídních golfových hřišť, z nichž některá navrhli přední světoví golfisté.

Přírodní panoramata Mauriciu Vás při golfové dovolené uchvátí: při hraní jednotlivých jamek si můžete vychutnat dech beroucí výhledy na oceán, korálové útesy a nádhernou lagunu s barevnými hejny ryb. Golf na Mauriciu si můžete dopřát po celý rok, teploty se pochybují kolem velmi příjemných 25 °C, v zimě vystoupají k 35 °C s občasným deštěm. Ideální sezona na golf na Mauriciu je však v měsících leden, únor, březen, duben a říjen, listopad, prosinec.

Na Mauriciu se zabaví celá rodina, ostrov má toho tolik k nabídnutí a golf je jen jednou z mnoha možností: turistika, potápění, jízda na koni či pouhé procházky po romantickém pobřeží. Navíc pohostinnost a vstřícnost personálu vytvoří z Vaší golfové dovolené zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.