Rakousko, Golfová dovolená

Golf v rakousku je pro golfové hráče hotovým rájem: během své golfové dovolené najdete uprostřed nádherné a mnohdy i divoké přírody více než 150 golfových hřišť, které splní očekávání a potřeby hráčů všech úrovní, od začátečníků až po profesionályGolf v Rakousku můžete hrát na všech typech terénů a navíc i v krásném prostředí. Na západě nabízejí rakouské golfové kluby hřiště v srdci rakouských Alp, v nitrozemí můžete hrát golf na březích romantických jezer a na východě Rakouska se golfová hřiště rozkládají na rozlehlých pláních a kopích.

Například v Zell am See nedaleko Salzburgu naleznete hned dvě z nejkrásnějších největších golfových hřišť v Rakousku a kolem překrásných jezer v Korutanech leží několik hřišť nabízejících golfové výzvy v podobě přírodních překážek. Navíc po golfovém turnaji můžete ochutnat vynikající a s láskou připravenou místní kuchyni doprovozenou skvělými víny a také relaxovat v hotelových spa. Vaše golfová dovolená v Rakousku však může být i zábavná a pestrá, nejen proto, že se můžete snadno a rychle přesouvat mezi jednotlivými golfovými hřišti, ale i díky množství nejrůznějších doplňkových programů jako jsou například golfové kurzy pro začátečníky či kurzy golfové techniky, apod.

Výhodou golfové dovolené v Rakousku je také to, že nemusíte daleko cestovat, golf v Rakousku si můžete dopřát i na jeden jediný den, a navíc ceny služeb jsou většinou za stejné nebo dokonce nižší ceny než u nás.