Spojené arabské emiráty, Golfová dovolená

Dubaji je známo, že se jedná o luxusní dovolenkový ráj, který se rychle stal jednou z nejvyhledávanějších turistických destinací. Golf Dubai dlouho neovlivnil, první golfové hřiště zde bylo postaveno před pouhými třiceti lety. Dnes můžete golfovou dovolenou v Dubaji strávit na jedněch z nejlepších, nejmodernějších a nejluxusnějších golfových hřištích na Blízkém východě.

Místní golfové kluby nabízejí opravdu nezapomenutelné zážitky. Golf Dubai velmi rychle posunul mezi vyhledávané destinace golfové dovolené, jež mají co nabídnout opravdu všem. Dubai nabízí kilometry úchvatných bílých pláží, kterým se evropské pláže nemohou vyrovnat, výlety do pouště na velbloudech či čtyřkolkách, luxusní nakupování mezi skvosty moderní architektury či obdivování města z nejvyšší budovy světa Burj Khalifa.

Vzhledem ke klimatickému umístění je v Dubaji slunečné a teplé počasí po celý rok, v létě mohou teploty vystoupit i na 45 °C. Proto se golf v Dubaji často hraje v noci pod umělým osvětlením, což ještě golfovým hřištím přidá na zajímavosti. Doporučujeme však golfovou dovolenou v Dubaji v zimních měsících.