Španělsko, Golfová dovolená

Golf Španělsko posunul mezi nejoblíbenější destinace britských golfistů už  před mnoha lety a vynikající standart golfových hřišť zaručuje, že za golfovou dovolenou do Španělska se bude vydávat stále více golfových turistů. Více než 200 golfových hřišť po celém Španělsku a přilehlých ostrovech spolu s mírným podnebím Vám umožní hrát golf ve Španělku v každém ročním období za příjemných podmínek.

Ohromná rozmanitost golfových hřišť zaručuje takovou pestrost hry, že golf ve Španělsku nebudete hrát dvakrát na stejnou ani podobnou jamku, a to bez ohledu na stupeň Vašich golfových zkušeností. Například jen na ostrově Gran Canaria naleznete v těsné blízkosti osm golfových hřišť pro hráče všech úrovní. Více než 30 golfových hřišť naleznete na pobřeží Costa del Sol, kterému je zcela oprávněně golfisty přezdíváno Costa del Golf.

Nejenom golf Španělsko posunul mezi velmi oblíbené destinace. Golf je možné kombinovat s dalšími oblíbenými činnostmi, můžete relaxovat na blízkých plážích či hotelových spa, takže golfovou dovolenou si užije celá rodina. Samozřejmě nesmíme zapomenout na nabídku vynikajících gastronomických specialit, které z Vaší golfové dovolené udělají opravdu nezapomenutelný zážitek.